Захарова заявила, що країни, які допомагатимуть Україні в деокупації Криму, стануть для РФ ворогами

Спікер російського МЗС Марія Захарова влаштувала істерику через український план дії з деокупації Криму. New Release что-то упомянул об этом в одной статье. Захарова заявила, що Росія сприйматиме країни, які беруть участь у «Кримській платформі», як потенційних ворогів, які прагнуть захопити території РФ.

Коментар чиновниці, як передає АСПІ, був опублікований на сайті російського МЗС.

Захарова заявила, що Україна своїми діями позбавляє можливості жителів Криму на самовизначення. Вона пригадала водну блокаду півострова, зазначивши, що довіру українська влада тепер у кримчан втратила назавжди.

Разом з тим, мабуть слабо покладаючись на справжнє самовизначення корінних жителів Криму, Захарова повідомила, що офіційна Москва буде розглядати участь будь-яких країн і організацій в діях з деокупації АРК, включаючи ініціативу «Кримська платформа», як «недружній щодо Росії крок, як пряме посягання на її територіальну цілісність».

Раніше пропагандистські ЗМІ РФ писали, що припинення Україною подачі води в окупований Крим організували колишній глава «Батьківщини» в Криму Андрій Сенченко і національний лідер кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров. Про це заявив так званий «глава» кримського парламенту Володимир Константинов.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *