У Криму знайшли винних у водній блокаді півострова

Глава так званого парламенту анексованого Росією Криму Володимир Константинов назвав тих, кого вважає винними у водній блокаді півострова, серед них — нинішні нардепи України Рефат Чубаров і Мустафа Джемілєв.

Джерело: РосЗМІ «РИА Новости«

Пряма мова: «Водну блокаду ми розцінюємо як спробу геноциду і фізичного знищення людей.

За її організацією стоять колишні кримські політики і бізнесмени, які після возз’єднання Криму з Росією втекли в Україну. Це Андрій Сенченко, а також лідери визнаної екстремістського і забороненої в Росії організації «Меджліс кримськотатарського народу» Рефат Чубаров і Мустафа Джемілєв».

Деталі: Крім того, за словами Константинова, відповідальність лежить на президентах України — Петрові Порошенку, «з чиєї згоди все було зроблено, і Володимирові Зеленському, який продовжує розпочатий курс варварського ставлення до кримчан».

Передісторія:

  • Росія окупувала український півострів Крим в березні 2014 року, прикрившись незаконним «референдумом», проведеним у присутності озброєних людей у ​​військовій формі. Міжнародні організації визнали анексію Криму незаконною і засудили дії Росії, країни Заходу ввели проти неї економічні санкції за це.
  • Кремль заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Спочатку РФ заперечувала наявність своїх військових, але потім визнала «зелених чоловічків» своїми людьми.
  • В окупованому Криму стрімко міліють водосховища, що живлять великі міста, як наслідок — кримчани відчувають все більший дефіцит прісної води.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *