Роман 8-річної дівчинки і 13-річного підлітка збурив Мережу: що кажуть юристи

Юна українська 8-річна Міла М* має чимало підписників на своїх сторінках у соцмережі. Дівчинка багато знімається, активно ділиться своїми досягненнями з підписниками, а нещодавно збурила громадськість, повідомивши, що зустрічається з 13-річним блогером Пашею П*.

Про це вона  повідомила на сторінці в інстаграм.

«Ми почали зустрічатися з Пашею. Так, це правда», — написала Міла.

Далі послідували світлини поцілунків дітей, обіймів та навіть спання разом.

Світлини дітей разом збурили громадськість. Більшість вважає, що такі стосунки неприпустимі для дівчинки такого віку.

На ситуацію з дітьми відреагував Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Побачене прокоментували й відомі в Україні правозахисники.

«Контент для педофілів часто роблять самі батьки з власними дітьми. Хтось робить хардкор для закритих сайтів, а хтось відкрито для інстаграму тощо. Можливість заробити на тому, що хтось буде маструбувати на фото вашої дитини, а потім шукати її для вчинення вже злочинних дій — доволі дивна і небезпечна, як для люблячих батьків. Але де межа? Межа дуже проста і очевидна. Дитину можна одягти у дитячі речі і дитячі бантики, а можна а-ля мулєнруж і зробити з дівчинки звабливу жінку. Всі ж цю межу розуміють. Це, зрежисований батьками, публічний «роман» 8-річної дівчинки з Києва і 13-річного хлопчика. Дівчинка має мільйони підписників по різних соц.мережах. Мільйони дітей хочуть так само стати об’єктами збудження для педофілів та заробляти на цьому гроші», — написала про цей випадок відома в Україні юристка Ганна Маляр.

Вона додала, що без експертизи в рамках кримінального провадження, ці фото не можна називати розбещенням, яке вчиняють батьки стосовно дітей.

«Я скажу про інше. Насамперед, це — посягання на нормальний статевий розвиток дітей, які це дивляться і які це зображують. По-друге, ті, хто на цьому заробляє, просто збагніть, що ви це все сієте туди, де самі живете. Вам не вдасться оминути цих плодів. Бо ви і ваші діти будуть жити, вчитись, створювати родину в тому середовищі, в яке ви ось так смітите своїм «педофільним мистецтвом», — обурюється Ганна Маляр.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *