Зеленський витягує Україну з болота недовіри, сформованого за довгі роки не тільки у власного народу, а й у світової спільноти

«Закликаю, схвалюю, засуджую, вимагаю … Звертаюся, очікую, заклинаю, проклинаю, чаклують, навожу порчу, можу на цілу країну відразу» … — короткий зміст всіх промов Порошенко. Та хто ти такий і хто тебе питає? П’ять років порожнього струсу повітря, закликів, проголошень, гасел, за якими — нічого. Порожнеча, брехня. І народ, доведений до відчаю, який нікому тепер більше не вірить. Судячи з усього, до сих пір він не може собі пробачити, що все-таки передав Зеленському влада. Але ж міг, як Лукашенко … Мабуть, від несподіванки появи самого Зеленського і його нищівної перемоги.

Чи не зорієнтувався відразу. І президентське крісло пішло до Володимиру Олександровичу. Потім було пізно. І почалася запекла боротьба «великого патріота» за «Віддай крісло назад». Мені часто кажуть, що Порошенко недурний. Не знаю. Хитрий, та, жадібний, так, досвідчений в маніпуляціях і політичній грі, так. Але потрібно бути останнім ідіотом, щоб вступити в подібну боротьбу із Зеленським.

Гнилому, віджив себе пня вплутатися в сутичку з молодим, міцним, сучасним, здатним працювати наізнос, потужним управлінцем, який створив велику успішну імперію в своїй сфері діяльності; потрібно бути останнім ідіотом, щоб думати, що Зеленський — дурень і клоун; щоб розраховувати на свою перемогу. На що він, правда, розраховував? Що Зеленський злякається? Чи не прийме виклик? Відступить? Розраховував на недосвідченість і наївність, так, була справа … але не врахував розум, працездатність і хватку. Чи не врахував, що коли для Людини на кону Батьківщина, не відступають. Йому, тому, у кого на кону завжди тільки гроші і влада, цього не зрозуміти. Розповідав про нього небилиці світовим лідерам, партнерам, поливав брудом, накручував проти нього тих, від кого залежать взаємини України з іншими країнами, спілками, організаціями, через армію своїх ботів намагався виставити дурнем, клоуном, зрадником перед усім світом, перед народом, його ж які обрали … і продовжує це робити … і це все, вибачте, в інтересах України ??? Смішно. У цій жорстокій битві НЕ буде нічиєю.

З цієї битви переможець вийде один. І найкраще, що міг для себе зробити Порошенко, програвши вибори, це звалити з усіма своїми грошима на Мальдіви і жити там до кінця своїх днів, не згадуючи про Україну. Але жадібність, як відомо, декого сгубіла.Ето було ясно відразу, але тепер вже ні у кого немає сумнівів: Зеленський вийде переможцем, відправивши Порошенко на звалище історії. Де буде фізичне тіло «патріота», час покаже, але точно не в президентському кріслі. А ось бренду його вже завдано нищівної удар, і це початок кінця. Хто дійсно виглядає клоуном і дурнем, жалюгідним метаннями посміховиськом, які намагаються вилізти з патової ситуації, так це саме він. Шкода тільки, що битва ця забирає у Зеленського багато сил і, що найгірше для країни, — часу. Якби він будував її з нуля, процес йшов би швидше. Але стараннями «великого патріота» йому тепер потрібно витягнути її з з @ ДНІЦ, з недовіри до влади України, що склався за довгі попередні роки не тільки у власного народу, а й у світової спільноти, при тому, що гл @@ ти, що сидять там , вчепилися в неї мертвою хваткою. З іншого боку, розраховувати на те, що вони віддадуть країну просто так, з самого початку було б глупо.Лічно мені важливо одне — моя перша оцінка обраного Президента: з його приходом Україна виграла Джекпот, — залишилася незмінною.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *