Оксана Марченко обіцяє Зеленському помсту. Пригадала, як допомогла йому з роботою

Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко записала відеозвернення у відповідь на санкції, які проти подружжя запровадила Рада нацбезпеки і своїм указом увів у дію президент.

Зокрема, пані Марченко анонсувала похід у політику і пригадала, як Володимир Зеленський колись просив її допомогти йому з роботою.

«Важко коментувати неконституційні, репресивні й дурні рішення чинного гаранта, який у 2003 році мені таким не здавався — коли разом зі своєю чисельною компанією, зокрема братами Шефірами та іншими артистами, завітав до мене з проханням про працевлаштування. Я була гостинною і допомогла з роботою», — каже Марченко.

«Уже наприкінці 2003 року ви стали виходити на каналі 1+1. Сподіваюся, все було добре. Але ключове слово тут — «було». Тому що ви вже в минулому. І з кожним новим підписом під незаконними документами ви забиваєте черговий цвях у свою убогу політичну труну».

У 2003 році команда Зеленського залишила російську лігу КВК і почала створювати власні проєкти. Того ж року пані Марченко вийшла заміж за Віктора Медведчука, який тоді був впливовим головою адміністрації президента Леоніда Кучми.

Далі Марченко розповіла, що дуже пишається своїм чоловіком і після наступу на нього з боку української влади «змушена» піти в політику.

«Ви, самі того не розуміючи, змусили мене взяти політичну зброю, щоб стати поряд зі своїм чоловіком і йти до нашої спільної мети спільним фронтом. Тепер замість одного Медведчука ви отримали ще й Марченко, яка ніколи не прагнула потрапити в політику. Але ви не залишили мені вибору», — каже дружина Віктора Медведчука.

«Сьогодні я вступаю в партію ОПЗЖ, де своїм головним завданням бачу захист українського народу від «зеленого» безладу та беззаконня. Той, хто підняв меча, від меча й загине».

Вона також висловила переконання, що в результаті санкцій щодо неї та лідера ОПЗЖ прихильників цієї партії стало «в рази більше».

Раніше свою заяву щодо запровадження санкцій оприлюднив і сам Віктор Медведчук.

Він заявив, що у влади немає жодних доказів щодо його винуватості і, запровадивши санкції, вона пішла шляхом встановлення диктатури та спроби розправитися з опозицією, яку до парламенту законно обрав український народ.

«Зеленський перейшов останні моральні межі, вдаривши по найдорожчому — моїй улюбленій дружині Оксані Марченко. Радники Зеленського очікували, що я злякаюся? Вони дійсно думають, що я зраджу своїм принципам, своїй країні […] і втечу? Дарма. Не дочекаються. Боротьба триватиме», — каже лідер ОПЗЖ.

ЗА ЩО САНКЦІЇ

Рада нацбезпеки запровадила санкції щодо Медведчука, його дружини, та низки пов’язаних із ним фізичних та юридичних осіб, 19 лютого.

Підстава, яку озвучує СБУ, — причетність до фінансування тероризму у так званій «ЛНР». Санкції діятимуть упродовж трьох років і передбачають зокрема блокування активів Медведчука та Оксани Марченко. На неї були записані деякі компанії чоловіка.

Також санкції застосують щодо літаків, які незаконно літали за маршрутом Київ — Москва, і компаній, що їх обслуговують.

Додатково РНБО також розпорядилася повернути в державну власність нафтопровід «Самара — Західний напрямок» — точніше, тієї його частини, яка проходить територією України. Його експлуатує компанія, яку пов’язують із Віктором Медведчуком, проте влада переконує, що привласнили його незаконно.

«Я не відкрию великої таємниці, і це відкрита інформація: за 14 кілометрів від нашого кордону, на території Російської Федерації розташовано один із нафтопереробних заводів, яким володіють Медведчук, разом зі своєю дружиною, і Козак (соратник Медведчука, власник каналів 112, ZIK та NewsOne — Ред.), також разом зі своєю дружиною».

За словами Данілова, нафтопродукти з цього заводу «постачають терористам».

«У нас достатньо доказів того, що це терористичне угрупування, яке свідомо фінансує і допомагає бойовикам. На підставі чого було проведено сьогодні засідання, був звіт СБУ, були надані всі відповідні документи», — розповів секретар РНБО.

Рішення Ради нацбезпеки указом затвердив Володимир Зеленський.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *