Ткаченко запропонував позбавити Лорак і Кіркорова звання народного артиста України

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що у російського співака Філіпа Кіркорова і виконавиці Ані Лорак потрібно забрати звання народного артиста України.

За його словами, теоретично це можливо здійснити. Про це Ткаченко повідомив в інтерв’ю виданню ВВС.

Як розповів міністр культури, це звання Кіркорову надавалося насамперед за його заслуги, коли він возив Лорак на конкурс «Євробачення». Ткаченко зазначив, що в нашій країні чимало народних артистів.

«Я перепрошую, що таке скажу, але я різниці між Кіркоровим і Лорак не бачу. Тому в цьому випадку складно пояснити, чому в когось забирати, а у когось – ні», – сказав міністр.

Він додав, що ми все-таки живемо в демократичному суспільстві, тому «безпрецедентне до цього моменту рішення про санкції проти каналів і рішення, яким ми збираємося наздоганяти тих, хто комусь не подобається, – це абсолютно різні речі».

Нагадаємо, Олександр Ткаченко – український медіа-менеджер, продюсер, журналіст, телеведучий, народний депутат Верховної ради IX скликання, голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. Почесний президент «1+1 медіа».

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *