Єрмак назвав причини падіння рейтингу Зеленського

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак стверджує, що рейтинг Володимира Зеленського падає через ворожу пропаганду, дезінформацію та рівень інформаційної політики.

Джерело: Єрмак в інтерв’ю для телеканалу «Україна 24»

Пряма мова: «Проти української влади цілеспрямовано всі два роки працює найпотужніша машина пропаганди, як всередині країни, так і ззовні. Потік брехливої інформації, критики, хоча, ми не боїмося конструктивної критики, а також практично відвертих образ просто не припиняється. Не будемо зараз говорити звідки і хто – це всім добре відомо». 

Деталі: Єрмак також підкреслив, що влада не має жодного телеканалу, який би працював на неї. 

«Вона розмовляє тими способами, які у неї є в розпорядженні. Проти неї працює абсолютно інша система — боти, анонімні телеграм-канали. Сьогодні навіть найбільш добру і нейтральну справу можна представити інакше. У це вливаються величезні гроші», – сказав керівник Офісу президента. 

Нагадаємо:

  • Згідно із останнім опитуванням «Рейтингу», Володимиру Зеленському довіряють 38% громадян, не довіряють – 58%. 
  • Згідно з останнім опитуванням «Центр Разумкова», українці найбільше довіряють главі ВР Дмитру Разумкову (32% довіряють, 53% не довіряють) та президенту Володимиру Зеленському (відповідно 26,5% і 65,5%), а найменше – міністру МВС Арсену Авакову (відповідно 12% і 76%).
    Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *