У Бердянську водій маршрутки повернув пасажирці гаманець з 10 тисячами гривень (ВІДЕО)

В такі моменти розумієш, що є порядні та справедливі люди. 30 січня в маршрутному таксі №17 у Бердянську одна з пасажирок забула гаманець з великою сумою грошей. За словами жінки, вона вже й не мріяла отримати втрачене, але добросовісний водій розшукав власницю та повернув гаманець з усіма грошима.

Про це повідомляє місцеве видання Про.Бердянськ. Порядного чоловіка звати Василь Сербов. Він зазначає, що пасажири часто залишають в салоні маршрутки власні речі. Однак, гаманець з такою великою сумою грошей забули вперше. “За пол года это уже четвертый случай. Было 2 партмоне, 2 телефона и кошелек этой женщины. На конечной остановке я вышел в салон, смотрю, а на сидении лежит кошелек”, – розповідає Василь.

Жінці спочатку довелося неабияк понервувати, адже водій не відразу повернув втрачену річ. Чоловік працював, а розшукати пасажирку вдалося лише у вихідний. Адресу громадянки він знайшов по платіжці за комунальні послуги. Сам Василь не вважає свій вчинок героїчним. За його словами, це звичайна людяність і порядність. Кожен з нас може опинитися в подібній ситуації – втратити або забути щось дороге. “У меня в такси выпал телефон, но его не вернули. Хотя я звонил им сразу, как обнаружил пропажу”, – зазначає водій.

Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *