Тарифне “ноу-хау”: українці просять Зеленського перейти на новий вид опалення – потрібен тільки…

Як вже відомо нашим читачам, в Україні в 2021 році тарифи на опалення зростуть від 5,5% до 50%. Цифри просто немислимі, і це тільки опалення і гаряча вода. Не дивно, що люди продовжують наполегливо відстоювати свою позицію і просять знизити тарифи. Так, справа дійшла до глави держави, президента Володимира Зеленського. Українці запропонували перейти на прогресивніший вид опалення будинків за допомогою установки сонячних панелей.

Про це стало відомо завдяки тексту нової петиції на сайті Президента України president.gov.ua. Також справедливо зазначити, що автором петиції виступив громадянин України Ілля Кацахан. Поки що її підписали всього кілька людей, а для розгляду главою держави необхідно 25 тисяч підписантів.

“Знизити оплату за опалення або перейти на прогресивніший, сучасний вид опалення будинків за допомогою установки сонячних панелей на дах і перетворення енергії на тепло по всьому житловому будинку.”, – пише і вимагає Ілля Кацахан.Також варто нагадати нашим читачам, що українці подали петицію, в якій вимагають зниження ціни на газ для населення. На фоні підвищення цін на газ в останні місяці, українці здійняли бунт незгоди з урядом, зажадавши негайно знизити вартість в платіжках. Громадяни заявляють, що подібна ціна просто вбиває і часто перевищує розмір пенсії для людей похилого віку.

Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *