Всі Старання Kрeмля Приховати Це Відео Були Марні – Сьoгoднi Вся Україна Пoбaчилa Як Так Званий “Моторола”

У соціальній мережі Twitter з’явилося архівне відео про те, як Моторола заради розваги стріляє з гранатомета в Донецьку світ за очі.

В Інтернеті опубліковано архівне відео про російському терориста Арсене Павлове на прізвисько Моторола, якого росіяни вважають героєм війни на Донбасі, передає Діалог.UA .

Фрагмент відео довгий час переховувався, оскільки показує реальну суть так званих “російських добровольців” і одного з найвідоміших російських бойовиків першої хвилі окупації Донбасу 2014 року.

На відео Моторола заради розваги безладно стріляє з підствольного гранатомета посеред Донецька по домівках і сусіднім будівлям.

Фрагмент відео на своїй сторінці в соціальній мережі youtube опублікував український канал “Діалог.UA” Примітний діалог, який веде Моторола з бойовиком, що знімає його розваги на камеру мобільного телефону.

Оператор цікавиться у Павлова: чи немає людей в тому місці, куди він стріляє, на що російський терорист відповідає: “Мені пох **”. “Що приїхав з Росії” визволитель “Донбасу на архівному відео стріляє з підствольного гранатомета в різні боки” ,

Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *