Pahooo, що я дізнався, насправді напій кока-кола дається Дж. читати ви вирішили пити чи не пити

У 2006 році був поданий позов проти компанії Coca-Cola; ця компанія повинна була розкрити свою таємницю того, з чого вони насправді отримують напій; З’ясувалося, що цей напій виготовляється з кохінеалу — кохінеальної комахи, а точніше із соку цієї комахи — кохінеального карміну, який взагалі не ліцензований, саме тому його не виробляють у багатьох країнах. Звідси його ім’я. Колір напою отримують від самок та яєць цієї комахи. Крім того, подається сировина для цього напою — ось як.

Для приготування напою використовують деякі коренеплоди, які також їдять багато комах та мишей. Ці коренеплоди збирають за допомогою екскаватора, обсяг сягає тонн, և звичайно, немає можливості відокремити мишей, і ці коріння притискаються всім, що знаходиться всередині них. Насправді напій містить кров мишей որոշ деяких частин тіла. Деякі великі компанії використовують хімічні засоби для нейтралізації цих шкідливих речовин. До речі, співробітники цих компаній ніколи не п’ють кока-колу, не дозволяють пити членам своїх сімей або близьким.

Кола завдає великої шкоди організму. 1 склянка кола відправляє в організм 10 столових ложок цукру, через 20 хвилин кількість інсуліну в крові різко зростає, потім печінка перетворює весь цукор у жир, через 40 хвилин артеріальний тиск підвищується, через 45 хвилин виробляється дофамін, який діє як героїн Через 1 годину вся доза кальцію виводиться з організму із сечею. Пити чи не пити — це рішення кожного, але є одна проста істина: Той, хто поінформований, у безпеці.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *