“Володя, глянь на це, що мені тепер робити? В мoгuлy лягaти?”: oбyрeнa українка на пряму звернулася до Зеленського

Вранці в п’ятницю, 15 січня, на Майдані Незалежності в Києві проходить акція протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги “СТОП тарифний геноцид”, яку підтримали учасники руху “SaveФОП”.

Про це повідомляє кореспондент “Страни”.

Акція почалася о 10:00. До цього часу на центральній площі столиці зібралося вже близько 50 осіб. Мітингувальники вимагають, щоб президент Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Денис Шмигаль, керівництво НАК “Нафтогаз”, НКРЕКП ініціювали реальне зменшення тарифів на газ і його розподіл.

“Кабінет Міністрів повинен скасувати свою постанову №1325 від 28.12.2020, яке підвищує вартість газу для населення”, – заявляють учасники протесту

Учасники акції впевнені, що РНБО невідкладно повинен розглянути і ініціювати повернення газотранспортних і газорозподільних мереж у власність місцевих громад на їх території, які зараз знаходяться в користуванні приватних акціонерних компаній.

Лідер руху “SaveФОП” Сергій Доротич впевнений, що підвищення тарифів призведе до підвищення вартості товарів та послуг.

“Мені не вистачає пенсії, щоб оплатити ці тарифи. Я отримую 2 300, а мені платіжка за комунальні прийшла 3 900 грн. Як мені не виходити на акції протесту”, – обурюється пенсіонерка Тетяна Іванівна.

Одна з учасниць протесту емоційно звернулася до Володимира Зеленського:

Джерело:korupciya.com

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *