Допоможіть маленькій Ангелинці! Дівчинка страждає від болю – батьки благають про допомогу. Боротьба триває

Мама Ангелінки просить допомогти в лікуванні доньки. Дитині потрібна реабілітація, яка може позбавити її болю.

Ангеліна Кальна народилася передчасно на 31 тижні вагітності, і до того ж лікарям довелося “кесерити” маму малечі, бо вона народжувалася не одна, а з сестричкою, проте та загинула ще в утробі.

Щойно Ангелінка опинилась в руках медиків, її почали реанімувати, і з часом крихітка навчилась сама дихати. Коли дитину виписали із лікарні, почалася боротьба за її подальші навики.

«Більшу частину її життя проводимо в лікарні, вона не ходить, не розмовляє, сама не сидить, але навчилася сама тримати голову, дуже любить слухати музику музичні іграшки», – розповідає мама дитини.

У дитини сильна спастика, яка спричиняє сильні болі, тож таку ситуацію потрібно виправляти. Батьки звернулись до професійних реабіліатологів і вірять, що ті їм допоможуть. Але сплатити потрібно понад 20 тисяч гривень, які непосильні для родини.

«Я сама поїхати не зможу, дуже далеко і важко самій, потрібно їхати з чоловіком, проживання і квитки самі ми теж не зможемо сплатити, тому і просимо допомоги в усі людей, хто може нам допомогти. Допоможіть потрапити на першу в житті реабілітацію», – просить мама Ангеліни.

Реквізити для допомоги

ПриватБанк 5168 7574 0863 1168 Калачова Олена Юріївна

https://www.instagram.com/kalachevaalena1993/Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *