Відразу два страшні діагнози. Батьки маленького Мишка благають про допомогу – боротьба триває. Є шанс на успіх

Дитині потрібні посилені реабілітації. Мишко народився раніше терміну, на 29 тижні вагітності, з вагою 1200 грамів, і це погано позначилось на малюку.

«Все наше життя – це суцільна боротьба… Вийшли ми з лікарні з жахливими шрамами на голові,  у дитини була кривошия, яку ми вже прибирали масажем на дому. Мишко ріс з великим відставанням від своїх однолітків, в рік він навіть не міг перевертатися на живіт, сидіти, повзати, а за стояти і говорити не доводиться… Нам все списували на недоношеність, але як виявилося, у дитини ДЦП, яке нам поставили в рік і два місяці», – каже мама хлопчика.

Відтоді почалася нова боротьба за відновлення дитини, і це дало колосальні зрушення у стані дитини. «За 8 місяців Мишко поповз, сів, і почав перевертатися, ручки включилися в роботу. З фізичної точки зору, ми досягли багато за такий короткий період, але розумово ми відстаємо досі», – каже мама хлопчика.

А все тому, що на додачу у дитини діагностували аутизм, який тепер також потрібно долати в спеціалізованих закладах, за допомогою спеціалістів.

«Два діагнози – це дуже складно, складно насамперед фінансово, тому ми просимо всіх небайдужих людей допомогти нашій родині. Нам потрібно проходити тепер як фізичні реабілітації, так і допомагати йому адаптуватися в нашому світі, адже він дивиться на нього зовсім по-іншому… Я одна з двома дітьми, і батьки. Я не сиджу без діла, готую вдома домашній зефір і тістечка, але цього дуже мало, щоб пройти всі реабілітації та дослідження, які нам потрібні. Ми дуже просимо про допомогу, будь ласка, допоможіть синові піти самостійно, адже він домігся величезних успіхів, він став біля опори і почав ходити зі мною за руку», – каже мама малюка і просить фінансової допомоги.

ПриватБанк

№ картки 4731219121047009

Заводаєва Ганна Олександрівна

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *