Львівські Лікарі Віддають Шану Жінці-Донору, Яка Врятувала Чотирьох Пацієнтів. Фото Дня Жінка Стала Донором Серця, Двох Нирок Та Печінк

Медики Львівської лікарні швидкої медичної допомоги, що на вул. Миколайчука, зі скорботою та повагою віддали останню шану донорці органів, яка «поділилася» своїм серцем, печінкою та нирками з чотирма різними реципієнтами.

Доноркою стала 47-річна жінка, яка померла від крововиливу в мозок (розрив аневризми).

Після констатації смерті мозку її мама, брат і син дали згоду на донорство. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала Ірина Заславець. 

«Під стінами в рядочок вишикувалися лікарі і медперсонал. Це коридор пошани, яким до операційної провозять ту, яка помираючи, рятує інших. Хвилина мовчання і скорботи, а ще – глибокої поваги. Це вчинок, який дає надію іншим», – написала Ірина Заславець.

Згорьованому синові донорки немає й 20-ти років. Він майбутній священик. Його мама померла від крововиливу в мозок. Їй було усього 47. Все життя її родина, а це медики, знали, що в голові жінки аневризма. Це «бомба» сповільненої дії, яка щомиті може вибухнути. І два дні тому це сталося.

За словами Ірини Заславець, попри усі спроби її врятувати, лікарі виявилися безсилими. І тоді вони ухвалили найтяжче в життя рішення – віддати органи найріднішої людини для порятунку інших.

«Син затримався у лікарні, бо хотів почути слова: хто ті люди, кого зараз рятує його мама. Це йому потрібно, щоб трішки втамувати біль. Лікар ділиться: їх аж четверо.

Двоє ті, що житимуть із нирочками мами, із Тернопільщини, чоловік і жінка – 47 і 35 років. Серце битиметься у грудях 45-річного одесита, а печінка врятує життя 39-річній мамі з Житомира. Хлопець плаче, але каже: так мало бути, так вирішив Бог. І просить лише потім сказати два слова – як усе минуло», – ділиться Ірина Заславець.

Нагадаємо, у Львівській лікарні швидкої медичної допомоги провели відразу чотири пересадки органів – серця, двох нирок та печінки. Трансплантація печінки відбулася вперше на території Західної України. 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *