Мoлuтвu Мiльйoнiв Пoчyтi! Нeгaйнa Відставка! Коболєв Не Чекав, Прямо Під Час Засідання. Пoчaлoсь – Звільнити Сьогодні Ж. Браво!

Про це Качура повідомив у Telegram.

“Разом з колегами звернулися до прем’єр-міністра та голови наглядової ради НАК “Нафтогаз України”. Вимагаємо зупинки підвищення тарифів і негайного звільнення Коболєва з займаної посади”, – написав нардеп.

У зверненні до Шмигаля і Споттісвуд від 27 грудня, зокрема, йдеться, що “Нафтогаз” підвищив ціну газу для побутових клієнтів на 14% у січні.

“Серед експертного середовища панує єдиний погляд – передумов для подальшого стрімкого зростання цін не вбачається. А тому подорожчання ціни на газ несе виключно штучний характер”, – заявив нардеп.

“Така тарифна політика НАК “Нафтогаз” регулярного підвищення вартості на газ для побутових споживачів формує кабальні тарифи, створює соціальну напругу серед населення, сприяє додатковому фінансовому навантеаженню і як результат неплатоспроможності громадян розраховуватися за отримані послуги”, – вважає Качура.

Також Качура згадав про результати аудиту “Нафтогазу”, який виявив порушень на 226 млрд гривень, через які бюджет недоотримав понад 75 млрд гривень.

Нардеп вимагає “скасувати збільшення тарифів, що заплановані на січень 2021 року та надалі”, а також – “у передбаченому законодавством порядку звільнити з займаної посади голову правління НАК “Нафтогаз” Андрія Коболєва у зв’язку із деструктивною та антисоціальною діяльністю”.

Також сьогодні на засіданні уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив розібратись із тарифами на тепло та газ для українців, пише телеграм-канал Легитимный live.

“В ході засідання уряду прем’єр-міністр Шмигаль дав доручення в.о. міністра енергетики Юрію Вітренко розібратися з високими тарифами на опалення для населення. З цією метою буде проведено аудит тарифів, в тому числі на газ і його транспортування як “невідповідних ринкових умов”, – йдеться у повідомленні телеграм-каналу.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *