Хлопчик повинен шість разів на рік бувати на реабілітаціях. Допоможіть Максимку стати на ноги!

Максим народився на 28 тижні вагітності і маленький організм зреагував на це вкрай важко, за кілька днів у малюка стався крововилив у мозок і його терміново прооперували, був встановлений шунт у голівку, щоб мінімізувати його наслідки.

«Виписували Максима з діагнозом асфіксія помірного ступеня. Вже через рік невролог поставив діагноз: наслідки гіпоксично геморагічного ураження ЦНС, оклюзійна гідроцефалія, стан після шунтування, спастичний тетрапарез. Рухові порушення 5 рівня. Часткова атрофія  зорових нервів. Вивих в тазобедрених  суглобів», – розповідає мама малюка.

І з часом діагнози лише додавались, тож малюку призначили інвалідність з підгрупою «А».

«Максим дуже позитивний хлопчик, він постійно посміхається і незважаючи на біль у м’язах, він намагається розвеселити всіх навколо себе. За стільки років реабілітації ми змогли знайти реабілітаційний центр, який дійсно допомагає Максимові, в цьому закладі він навчився говорити такі прості, але дуже дорогі слова – «мама» і «тато»,  а також йому стає набагато краще у фізичному стані, зменшується тетрапарез м’язів  Йому постійно потрібна реабілітація кожні 2 місяці, його стан після реабілітації набагато покращується і гіпертонус стає меншим», – розповідає мама хлопчика.

Проте через скрутне становище, такі реабілітації батьки можуть сплатити не завжди, тому зараз вимушені просити допомоги у добрих людей, щоб дати дитину таку необхідну допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 5168 7427 2861 9234 Лазоренко Віталія Борисівна

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *