Працювала Кочегаром В Котельні Та Збирала Полуницю. Як Суддя ВРП Заробила На 5 Квартир У Києві І Не Тільки…

«Працювала кочегаром в котельні три роки, потім нормувальником в цеху рік і рік інженером з техніки безпеки. А ще збирала полуницю», – так Лариса Іванова обґрунтовувала наявність коштовного майна під час співбесіди на посаду судді Верховного Суду.

 Що ж це за майно? Іванова з чоловіком-бізнесменом мають 5 квартир у Києві сумарною площею 323 квадрати.

Усі набуті у час, коли Іванова вже працювала в суді. А ще у судді будинок площею понад 400 квадратів. До речі, збудувала Іванова його поруч із будинком свого рідного брата, дружина якого теж є суддею.

Син Іванової Антон – також суддя Господарського суду, але Луганської області. У 2012 році 26-річний суддя купив квартиру у центрі Києва площею 106 квадратів. Того ж року Іванов-молодщий придбав у Києві нежитлове приміщення. Яка талановита сім’я.

Іванова працює суддею з 1996 року. Після приходу Януковича зробила кар’єрний стрибок: оминаючи апеляційну інстанцію, одразу стала суддею Вищого господарського суду, який тоді очолив одіозний суддя Татьков.

Наприкінці 2018 року Іванову призначили у Вищу Раду Правосуддя. Про те, що суддя буде обрана у ВРП, стало відомо за день до «таємного» голосування на З’їзді суддів.

Чи варто сподіватись, що Іванова, яка не може пояснити походження власних статків, буде адекватно оцінювати статки інших суддів? Питання риторичне ‍

Центр Протидії Корупції

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *