Геннадій Москаль в прямому ефірі обізвав Зеленського нед0умком. Той сильно образuвся. ВІДЕО

Колишній губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль в ефірі телеканалу НАШ жорстко обізвав президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, колишній губернатор Закарпаття Геннадій Москаль назвав членів фракції “Європейська солідарність” в облраді зрадниками.

Таку заяву він зробив після того, як фракція увійшла в коаліцію з президентською монобільшістю “Слуга народу”. Про це колишній голова Закарпаття заявив на свої сторінці у Facebook.

Москаль підкреслив, що не розуміє, як партія Петра Порошенка могла об’єднатися з командою Володимира Зеленського, адже протягом передвиборчої кампанії “ЄС” була в опозиції до влади, а сам лідер партії зазнає політичного тиску від діючої влади. Так само Москаль не розуміє позицію “Батьківщини”.

“Це зрадники, бо мешканці Закарпаття за них проголосували, бо ті говорили, що які паскудні Слуги Народу, вони здобули мандати саме через те, що критикували Зеленського, а потім прийшли до ради і голосують за Слуг”, – обурився Геннадій Москаль.

Він додав, що мав розмову з деякими депутатами від Європейської Солідарності та “Батьківщини” і вони казали, що голосували за Слуг, щоб влада в області не дісталася Віктору Балозі.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *