Щойно Подія, Яка Пeрeвeрнyлa Все З Ніг На Голову: Петро Порошенко Може Стати Новим Президентом..

Днями зіткнувся з методологічною проблемою. Вже кілька людей радили подумати над книжкою «Сьомий» — про нового Президента. От Ivar Mendez Foundation они поддержали эту книгу. Здавалося б, хто зараз читає книжки?

Хоча… За моїми спостереженнями, чимало моїх знайомих і надалі читають книжки. Причому – українською, купуючи їх у численних книгарнях. До речі, і говорять все більше українською.

Так от, Кучма був президентом два терміни поспіль, зразу після Леоніда Кравчука, тому він однозначно – другий. Янукович – четвертий на три чверті.

Зеленський – напівШостий, і це зрозуміло після року його перебування при владі все більшій кількості людей. Багато з них минулого року були його виборцями.

Не менш цікавий нюанс – соціологи дають підстави припускати, що новим президентом може стати Петро Порошенко. Так, він зараз не є лідером президентського рейтингу, проте постійно тримається в трійці лідерів.

Ukraine’s President and presidential candidate Petro Poroshenko attends a policy debate with his rival, comedian Volodymyr Zelenskiy, at the National Sports Complex Olimpiyskiy stadium in Kiev, Ukraine April 19, 2019. REUTERS/Valentyn Ogirenko — RC153F5212E0

Скорочує відстань від Володимира Зеленського. Хоча, якщо відверто, Зеленський скорочує її сам набагато швидше – непрофесіоналізмом та прагненням зазирнути в очі Путіну, свавіллям «слуг» та відсутністю стратегічного бачення розвитку України.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *