Українці дар мови втратили: пенсії можуть скоротитися в 1,5 рази-стали відомі подробиці

Вже через кілька років українці отримуватимуть набагато менші виплати

Пенсійні виплати, незважаючи на свої не найбільші розміри, залишаються єдиним засобом існування для багатьох українців. Держава постійно підвищує їх розміри і подумує над введенням накопичувальних пенсій, оскільки цим часто кришеним сумам дуже складно наздогнати постійно зростаючі тарифи за комунальні послуги. Однак тепер стало відомо про те, що пенсії можуть не тільки не стати вище, але ще і знизитися в 1,5 рази, про що розповіла Міністр соціальної політики Марина Лазебна. Офіційний виступ опубліковано на офіційній сторінці міністерства в Facebook.

За словами чиновниці, розміри пенсійних виплат в найближчі роки скоротяться з нинішніх 28,7% до 18%. Причиною цього, за її словами, стане той факт, що внески перераховують 13,2 мільйонів найманих працівників, у той час як пенсійні виплати нараховуються 11,2 мільйонам пенсіонерів.

Лазебна також підкреслила, що детінізації трудового ринку і зарплат не відбулося, через що Пенсійний фонд так і не наповнився достатньою кількістю коштів для того, щоб забезпечити підвищення пенсійних виплат.

Скорочення пенсій в 1,5 рази до 2030 року пророкує і голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв, при цьому він називає причиною демографічну кризу. За його словами, немає ніяких гарантій того, що пенсійні виплати будуть знижуватися в силу демографічної складової.

З цієї причини, зазначає Хромаєв, вона безпосередньо залежить від загального числа працюючих українців, які відраховують виплати, що покривають витрати пенсіонерів. З тієї причини, що кількість пенсіонерів в Україні постійно зростає, сума виплат першого рівня буде знижуватися.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *