Дівчинці потрібна термінова операція! Настя потребує жертовної допомоги

26 вересня 2014 року на світ з’явилася Настенька – друга і бажана дитина в сім’ї Дахнів. Та радість була затуманена діагнозом крихітки – екстрофія сечового міхура. Це важка вада  розвитку в урології, при якому відсутня передня стінка сечового міхура і відповідна до неї черевна стінка.

До 5 років дівчинка перенесла 5 операцій, але проблема залишилась. «Настюша не може утримувати сечу, тому що сечовий міхур не виконує своїх функцій і не росте. У дівчинки двосторонній гідронефроз і рефлюкс (відтік сечі назад до нирки) 3-4 ступеня, і якщо це не виправити, дитина втратить нирку. Сербський лікар, який веде дитину, може провести потрібну операцію», – розповідає мама дитини.

Операцію, щоб це виправити, вже одного разу провели, але ефект нетривалий, тож зараз її потрібно проводити знову. 

Наш лікар з Сербії призначив нам операцію – стому Мітрофнова (це дірочка в животику для зливу сечі) і пересадку сечоводів на 13.05.2021 рік (це канал, в який ми будемо вставляти катетер і зливати сечу) і це єдиний вихід, щоб зберегти нирки, бо вони у нас в дуже поганому стані. Вартість такої операції 10 тисяч євро. В сім’ї працює тільки чоловік, я ж постійно з донькою. Всі кошти родини йдуть на підгузки і на щомісячні ліки, щоб зняти запальний процес, на УЗД і обстеження”, – розповідає мама дитини і благає допомогти зібрати кошти на таку потрібну операцію. 

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанку 5168 7427 1126 6274

Оформлена на маму Насті – Дахно Юлія Георгіївна

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *