Не вірю, що Зеленський це робить щиро – Федина щодо проукраїнських кроків президента

Дії президента Володимира Зеленського щодо блокування проросійських пропагандистських каналів та інші його проукраїнські кроки не є щирими і спрямованими на зміцнення держави, позаяк одночасно тривають закупівлі російської електроенергії, підозрювані у справі Шеремета досі перебувають під вартою і відсутня реакція президента на вбивства українських захисників на передовій. Про це в ефірі програми «Час Ч» на «5 каналі» сказала депутатка «Європейської солідарності», волонтерка Софія Федина.

Вона відповіла на запитання, чи існує можливість порозуміння між «Євросолідарністю» та «Слугою народу» після зміни риторики влади щодо відповіді на дії агресора, блокування проросійських пропагандистських телеканалів та інших проукраїнських дій Зеленського.

«В питаннях щодо «бити ворога разом» ми ніколи не відступалися, і ми разом голосували за законопроєкти, які були потрібні для держави, навіть тоді, коли вони до останньої коми були вкрадені «Слугами народу», – зазначила вона.

«Скажу чесно: я абсолютно не вірю в те, що Зеленський усе це робить щиро. Я абсолютно не вірю в його бажання захистити українську державність, але буду разом з ним захищати рішення щодо ліквідації промосковських помийок, буду дуже хвалити рішення, якщо там ще й ті, що залишилися, так само прикриють – там три з половиною залишилося. Я всіляко підтримуватиму зміцнення армії й усіляко підтримуватиму кожен крок, який віддаляє Україну від Московської федерації», – зауважила Федина.

«Зараз дуже багато людей недалекоглядно скаже: о, Зеленський змінився, Зеленський – патріот. Насправді, допоки Ріффмастер сидить без жодного доказу, допоки верховний головнокомандувач не реагує на жодне вбивство наших захисників на передовій, допоки ми за допомогою «слуг» верховного головнокомандувача купляємо електроенергію з Московської федерації і ведемо незрозумілі сепаратні переговори із середовищем Путіна, доти ми мусимо розуміти, що в нас або абсолютно недосвідчений керівник – що є проблемою, або що в нас є абсолютно махровий зрадник – що є шаленою проблемою. Але це не заважає підтримувати кожен крок, який зміцнює сьогодні державу», – наголосила депутатка. Дивіться повний запис програми «Час Ч»

Истчоник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *