Яценюк: Те Що Сьогодні Зробила Влада — Це Злочин Проти Нашої Безпеки І Незалежності

Влада відновила імпорт електроенергії з Росії.

Речі треба називати своїми іменами.

Це — злочин проти нашої безпеки і незалежності.
Це — не економіка, а політика і вузькі комерційні інтереси.

Це — також підрив наших міжнародних позицій. Який сенс європейцям прислухатися до вимог України і відмовлятися від «Північного потоку — 2», якщо нинішня влада сама спростовує свої аргументи?

А все це разом — ціна популізму, некомпетентності і профанації політики.

Це саме та ціна, яку українське суспільство сплачує за політичну легковірність.

За цими процесами можна легко розпізнати цілісну зовнішню логіку. Україну знову намагаються задушити газом російського «Газпрому». Щоб шантажувати і грабувати.

Перед цим пробували виторгувати подачу води в окупований Крим. Щоб полегшити життя окупантам і забрати півострів назавжди.

А перед цим придумали провести на Донбасі вибори під дулами російських автоматів. Щоб закріпити в Україні цілу мережу легітимізованих російських ставлеників. Мета — одна: встановити над Україною контроль. А для того, щоб відволікти від себе увагу, дружно закричали з усіх московських каналів, що Україною керує Вашингтон. Саме Вашингтон, можна подумати, наказує приймати рішення в інтересах Кремля. Мені здається, що настав час нагадати владі відоме правило, вже не раз перевірене в Україні. Якщо влада не захищає нашу безпеку і незалежність, нашу безпеку і незалежність захистить народ. Всупереч владі. Не треба випробовувати волю народу. Хибні рішення треба негайно виправити. Арсеній ЯценюкРедакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською…

Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *