Порошенко похвалив СБУ Зеленського і пожалівся, що при ньому такого не було

Колишній президент Петро Порошенко привітав Службу безпеки України з успішною операцією, в ході якої були розкриті злочинні схеми нардепа з ОПЗЖ Тараса Козака.

Источник: его страница Facebook

Пряма мова: «Хочу привітати СБУ із проведеною антитерористичною операцією, внаслідок якої були встановлені особи, які причетні до діяльності терористичних організацій, зокрема пан Козак і низка юридичних осіб української реєстрації. Це вперше за два роки, коли ця інформація з’явилася. Хочу наголосити, що два роки тому СБУ не надала мені, як президенту, подібної інформації. Я думаю, що така операція насправді є успіхом».

Деталі: Він також висловив сподівання, що відповідні члени терористичної організації «негайно отримають підозру і найближчими днями» їхні справи підуть до суду, де усіх арештують.

При цьому Порошенко не впустив можливість покритикувати владу. Він порівняв викриті схеми постачання вугілля із закупівлею Україною електроенергії у Росії.

«А якщо терористична діяльність полягала у закупівлі вугілля на окупованих територіях ОРДЛО і в Російській Федерації, то тут не мають бути подвійні стандарти, і тим, хто зараз купує електроенергію у країни-агресора, обов’язково має бути пред’явлена така сама підозра і такі самі звинувачення. Бо, як закупівля вугілля, так і закупівля електроенергії в країни-агресора несе загрозу національній безпеці», — наголосив він.

Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *