Вона сміється чи знущається??? “Відчуваю себе на 25: живу у вільній країні, люблю прекрасного чоловіка, співаю і насолоджуюся сім’єю.”-Ірина Луценко

Екснардепка Ірина Луценко з нагоди свого 54-річчя оприлюднила сімейні знімки, серед яких – фото її онучки Олександри і чоловіка Юрія Луценка. У своєму пості вона згадала п’ятого президента Петра Порошенка.

Колишня народна депутатка Ірина Луценко у свій день народження, 7 лютого, на сторінці у Facebook оприлюднила добірку знімків.

“Відчуваю себе на 25: живу у вільній країні, кохаю прекрасного чоловіка, співаю і насолоджуюся родиною. Подорожуємо світом, користуючись можливостями, наданими нам працею і наполегливістю [п’ятого президента Петра] Порошенка й нашої команди, а все інше – то досвід, боротьба, старання, помилки і мій перфекціонізм”, – написала вона.

Луценко подякувала своїм колегам за результативні роки.

“А ворогам та зависникам дякую, що дали можливість ще гостріше зрозуміти й оцінити мої результати, ще більше поважати наших друзів, любити свою родину. Ви зробили мене впевненішою і сильнішою. Головне, що ми попереду! Усе в нас в Україні буде добре! Ми вільні люди і доля нас береже!” – додала Луценко.
Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *