ПИСЬМЕННИЦЯ, ЯКА ОБРАЗИЛА УКРАЇНСЬКУ МОВУ, ПОСКАРЖИЛАСЯ ЗЕЛЕНСЬКОМУ НА ЗАГРОЗУ ЗВІЛЬНЕННЯ

Українська письменниця і перекладачка Євгенія Більченко поскаржилася на погрози про звільнення з Національного педагогічного університету України імені Михайла Драгоманова. Вона отримала їх від керівництва вишу через свої образливі висловлювання на адресу закону про українську мову і його прихильників.

Після цього проросійська викладачка записала відеозвернення до президента України Володимира Зеленського. У ролику вона поскаржилася на нібито порушення Конституції, цькування та погрози в мережі. Він з’явився на YouTube-каналі «Перший козацький», де є багато антиукраїнських відео.

«25 січня керівництво мого університету має намір мене звільнити або погрожує мені звільненням на підставі моїх політичних поглядів. Я – українка, я – двомовна, однаковою мірою російськомовна та україномовна. Я – громадянка України, яка відчуває себе «руською», має російську ідентичність», – обурилася скандальна Більченко.

«Я зараз переживаю колосальне інформаційне цькування, моральні та фізичні погрози, а також погрози про звільнення і позбавлення мене, професорки, вченої та публічної особи, письменниці, громадянки України будь-яких засобів існування. Володимире Олександровичу, люди, які це роблять, – чи ставляться вони шанобливо особисто до вас? І чи ставляться вони шанобливо до Конституції України?» – додала педагогиня з українофобськими поглядами.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *