Мережу Вразила Заява Російського Підлітка Про Україну І Росію

Штефан опублікував відео, на якому російський підліток здивував заявою про Крим, Росію і Україну.

Офіцер української армії Анатолій Штефан опублікував відео, на якому російський підліток зробив заяву про те, що Росія порушила підписаний з Україною договір і здійснила анексію Криму, який належить українській державі, передає Діалог.UA.

Відео Штефан опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі  Twitter , пророкуючи саму різку реакцію РФ на слова молодої людини.

Підліток шкільного віку на відео каже, що Росія порушила договір, нею ж підписаний, в якому вона гарантувала цілісність території України, і сама ж цю цілісність порушила. “Це порушення міжнародних норм, і це анексія”, – заявив молодий чоловік.

Штефан зазначив, що тепер путінська влада навряд чи пробачить подібне публічний прояв інакомислення. “Цікаво, через скільки цього хлопця” запоребріком “накажуть замовкнути і видалити свої відео? Путінська влада такого не може пропустити, коли хтось інакомислячий”, – пише офіцер ЗСУ.

Цікаво через скільки цьому хлопцю запоребріком накажуть замовкнути та видалити свої відео? Путінська влада такого не може пропустити коли хтось інакомислячий.

Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *