«Ви Ах*Р*Лі! Я Зам Міністра, Рукі Убрал…», Як П’яний «Небожитель» Намагався Втекти Від Поліцейських (ВІДЕО)

«Я зам міністра, руки убрал», або як п’яна сволота намагалася втекти від поліцейських

З’явилося відео, як Віталій Немілостівий — заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України — віце-прем’єр-міністра Олега Уруського — був зупинений працівниками поліції, які запідозрили його в керуванні транспортним засобом в нетверезому стані.

Подивіться на поведінку цього «зам міністра» — представника правлячої олігархії, йому просто смішно, він може дозволити собі їхати п’яним, кинути ключі і сказати поліції «займайтеся, а я пішов».

В більшості країн Європейського Союзу, про який нам так часто розповідають «наші» можновладці, він був би миттєво звільнений з посади, а потім оперативно отримав би ще й відповідний вирок за керування автомобілем в нетверезому станні і намагання втекти від правоохоронців. У нас, натомість, поки що система працює так, що попри те що подія сталася майже місяць тому, нічого цього й близько не відбувається.

Я не вірю в наші так звані «правоохоронні» органи, але суспільний розголос може привести до справедливості.

Тому, товариство, тут все дуже просто: чим більший розголос, тим більше шансів, що цього покидька звільнять, а може навіть і посадять.

Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *