Фірташ Хоче До 12 Грн. За Куб! В Україні Встановлять Новий Тариф На Доставку Газу

Чому Зеленський, користуючись 100-відсотково своїм урядом та монобільшістю, не скасує кабальний договір часів Януковича, залишається питанням.

18 січня, на позачерговому засіданні уряду Кабмін затвердив встановлення граничної ціни за кубічний метр газу для населення на рівні 6,99 грн. При цьому тариф на доставку газу повинен бути не вище 1,79 грн / куб. Про це він написав у своєму Telegram-каналі, повідомляють Патріоти України.

«Сьогодні без втручання в ситуацію вже в лютому кубометр газу міг подорожчати до 12 грн. В умовах недосконалої конкуренції, монополізації ринку встановлення граничної ціни необхідно, щоб збалансувати і направити ринок на шлях розвитку, а не консервації монополій», — зазначив Шмигаль.

Він додав, що розвиток ринку газу в Україні, це кінець монополізму і надприбутків окремих олігархів. Це дає можливість вибирати свого газопостачальника і отримувати кращу ціну, послуги та сервіс. Ринок газу також зупинить крадіжку газу і обкрадання державних компаній через різні схеми.

Прем’єр пообіцяв, що надалі всі газопостачальні компанії представлять свої річні пропозиції. Українці зможуть підписати річний контракт і заздалегідь розуміти, скільки вони будуть платити взимку або влітку. Це європейський підхід, який діє у всіх цивілізованих і розвинутих країнах. «Очікуємо від НКРЕКП встановлення граничної межі тарифу на розподіл газу найближчим часом.

Він повинен бути не вище 1,79 грн / куб», — йдеться в публікації.

Шмигаль додав, що рішення Кабмін протягом двох тижнів обговорював з народними депутатами і профільним комітетом Верховної Ради, з регулятором. Воно зменшить тариф на розподіл по дрібним облгазам на 50 і більше відсотків.
Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *