“Брехливий донос”: Дубінський хоче зібрати “слуг народу” через санкції США

Народний депутат від партії «Слуга народу» Олександр Дубінський просить зібратися фракцію, щоб пояснити свою позицію з приводу запровадження санкцій до нього з боку США через втручання в американські вибори. 

Джерело: звернення Дубінського до керівництва фракції «Слуга народу», оприлюднене у Telegram-каналі «Правда Качури» 

Деталі: Дубінський заявляє, що він став жертвою «брудної провокації» опонентів, а посадові особи США – жертвами українських аферистів. За твердженням нардепа, його опоненти зробили «брехливий донос» на нього у державні установи США.

Дубінський наполягає на невідкладному засіданні фракції, оскільки цю ситуацію нібито використовують для «шантажу» президента Володимира Зеленського та його політсили. 

Дубінський також анонсує пресконференцію на 18 січня з приводу санкцій.

 

Колега Дубінського Олександр Качура підтримав ідею засідання фракції на тему санкцій США: «Дуже цікава історія. А до того ж потрібно обговорити історію з переобранням голови делегації в ПАРЄ і те, які програмні пункти щодо поліпшення життя простих людей партія виконала».https://platform.twitter.com/embed/index.html?creatorScreenName=ukrpravda_news&dnt=false&embedId=twitter-widget-0&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1350023072083038208&lang=uk&origin=https%3A%2F%2Fwww.pravda.com.ua%2Fnews%2F2021%2F01%2F15%2F7280011%2F&siteScreenName=ukrpravda_news&theme=light&widgetsVersion=ed20a2b%3A1601588405575&width=550px

Передісторія: 

  • США запровадили санкції проти 7 громадян та 4 медіа України через втручання у президентські вибори Сполучених Штатів. Зокрема, під санкціями нардеп «Слуги народу» Олександр Дубінський, експомічник нардепа Андрія Деркача Дмитро Ковальчук, колишній прокурор ГПУ Костянтин Кулик, екснардеп-утікач Олександр Онищенко, а також оточення Деркача – Антон Симоненко, Андрій Теліженко, Петро Журавель.
  • За даними американців, Онищенко передав Деркачу записи розмов Петра Порошенка і Джозефа Байдена, також Кулик, Онищенко, Теліженко та Дубінський разом із Деркачем поширювали брехню про Байдена, а Журавель, Ковальчук і Симоненко допомагали Деркачу грошима чи інакше. Нібито поширенню брехні сприяли підставні медіа «Ера-Медіа» та NabuLeaks Дубінського і Only News і «Скептик» Журавля.
  • Офіс президента анонсував певні кроки щодо притягнення до відповідальності українців, винних у втручанні в американські вибори.
  • Заступник голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук заявляла, що кроки і висловлювання народного депутата від СН Олександра Дубінського часто не збігалися з позицією фракції. Вона говорила, що нардепам потрібен час, щоб вивчити й обговорити ситуацію з ним.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *