Від Коронавірусу Помер Володимир Корєнєв, Який Зіграв Іхтіандра В «Людині-Амфібії»

Актор Володимир Корєнєв помер у віці 80 років від коронавірусу — життя радянського і російського актора українського походження, який прославився після виходу фільму «Людина-амфібія», в якому він виконав головну роль, обірвалася незабаром після госпіталізації.

Про це повідомила його дочка Ірина Корєнєва, передає «РБК».

«Він помер, хворів на коронавірус, перебував у червоній зоні», — сказала актриса.

Володимир Борисович народився в Севастополі 20 червня 1940 року, але через деякий час сім’я майбутнього секс-символу СРСР переїхала під Одесу в Ізмаїл, а потім — у Таллінн, де у юнака проявився інтерес до театру і він пішов в драмгурток.

Після школи молодий актор вступив в 1957 році в ГІТІС у Москву, і, навчаючись на останньому курсі, його вибрали на головну роль у фільмі «Людина-амфібія». Як з’ясувалося, тоді режисерові Володимиру Чеботарьову на роль Іхтіандра потрібен був артист, якого ніхто б не знав.

Картина вийшла в 1961 році та стала не тільки лідером кінопрокату, але і принесла Корєнєву любов мільйонів жінок.

Крім того, Корєнєв, який зіграв у більш ніж 50 картин, відомий за ролями у фільмах «Багато шуму з нічого», «Світло далекої зірки», «Діти Дон-Кіхота», «Звільнення», «Переможець».

Від коронавірусу помер Володимир Корєнєв, який зіграв Іхтіандра в "Людині-амфібії"

Володимир Корєнєв у фільмі «Діти Дон-Кіхота» (фото: скріншот)

Останню роль на екрані він зіграв у фільмі «Орлова та Александров» (2015 рік).

Володимир Корєнєв з 1960-х років працював у «Електротеатрі Станіславський». Більш як десять років завідував кафедрою акторської майстерності на факультеті театрального мистецтва Інституту гуманітарної освіти та інформаційних технологій.

Корєнєв одружився в 1961 році — його дружина Алевтина Константинова також актриса. Донька Ірина Корєнєва пішла по стопах батьків і теж стала актрисою. Онук Єгор закінчив Вищу школу економіки. Також є правнучка Марія.

Від коронавірусу помер Володимир Корєнєв, який зіграв Іхтіандра в "Людині-амфібії"

Володимир Корєнєв (фото: 24smi.org)

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *