Скрипін-Зеленському! Володимире, Все Просто, Україна Вийде З Крuзu За Годину, Якщо Ви Сьoгoднi Ж Віддасте Наказ Конфіскувати Все, Що Вони Вкрали В Держави

Якщо в українських політиків конфіскувати все, що вони вкрали в держави, то Україна вийде з кризи за одну годину….

А ви бачили останні “стратегічні розробки” про те, хто такий Єрмак? Ні?

А там чорним по білому написано що необхідно максимально обмежити спілкування з пресою та наполегливо формувати імідж “Єрмак = президент”.

Оце діла!” – подумав я собі. Й не втомлююся запитувати й надалі: чому команда Зеленського і сам Зеленський вперто порушують закони України та Конституцію?

Яка роль Єрмака у міжнародних переговорах форматів “Нормандська четвірка” або якесь дипломатичне збочення “Мінська ТКГ”? У нас є міністр закордонних справ чи немає?

У нас є секретар РНБО? А Єрмак хто, окрім того що він очільник офісу президента? В Конституції і в жодному законі немає “офісу президента”.

Жодним законом не передбачена ця посада, а відтак є не окресленими повноваженнями. А чому? А бо так зручно. Безкарно сидіти на вухах у президента, бекарно бути ледь не самопроголошеним президентом. Я десь чув шо у гаремах була “уклюблена дружина султана”.

Але ж… Ви не дружина. А Вова не султан. У разі невідворотного завершення Зе!-ери, відповідати за фокуси нелегітимного Єрмака, буде все одно Зеленський. А Єрмак зможе спокійно виїхати з України. Я так розумію, що в Москву чи Ростов. Обізнані люди кажуть що Єрмак на переговорах з кремлядями несе таке, шо на голову не налазить.

Кажуть, що особливе завзяття у ощасливленні Україну миром зі стіким смаком капітуляції приборкав Олексій Резніков. Надовго? Врешті – решт, а можна написати цей необхідний закон і про “Офіс (чи адміністрацію чи канцелярію – пох) президента України”? Це ж можуть зробити депутати парламенту? Можуть. Але не роблять.

А зробіть. Щоб ані в мене, ані в інших не виникало питання: якого @уя людина, яку я не обирав й яка статусно незрозуміло хто, вирішує життєвоважливі питання й готова знехтувати безпекою та націонеальними інтересами. А поки пишуть закон, я все чекаю виконання обіцянки прес-секретарки Єрмака влаштовувати ЩОТИЖНЕВЕ спілкування з її шефом.

Обіцяли? Виконуйте! Не соромтеся! Про ораторські здібності Єрмака ми вже знаємо з одного єдиного ганебного брифінгу. Хочу ще! Або ще раз публічно запрошую на ефір. В мене його, цього ефіру, – валом! Знайду час. І Ви знайдіть, пане Андрій Єрмак. Велкам ту парадайз!

Роман Скрипін

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *