А Зараз Присядьте, Якщо Стоїте! Порошенка Запросили На Інавгурацію Байдена Не Як Політика, А Як П’ятого Президента України І Головного Союзника США В Україні

Як інформує Replyua.net, український блогер, журналіст Павло Бондаренко пише на своїй сторінці в Facebook, мережею пішло обурення, що мовляв Петра Порошенка запросили на інавгурацію президента США Джо Байдена, як приватна особа, а не як президента України, тому немає в цьому нічого дивного.

Журналіст зазначає, після таких збурень варто всім нагадати, що Порошенко не колишній президент. 

Колишніх президентів не буває. Він – п’ятий президент України і назавжди ним залишиться. Як би від того, в кого щось не пригорає. 

Також, як Трамп залишиться 45-м президентом США назавжди. Як би комусь не було від того прикро або навіть соромно. Чому запрошений саме Порошенко, а не Кучма або перший президент незалежної України Кравчук? 

Та тому, що Білий дім бачить Порошенко як реальну важку політичну фігуру і свого союзника. В якості такого його і запросили. Як би в деяких від цього не пригорає.

Павло Бондаренко пише, найголовніше – потрапити саме на цю інавгурацію – велика честь, тому що в цей раз кількість запрошень через коронавірус різко скорочено до мінімального мінімуму. Там «лівих пасажирів» не буде. 

Тільки VIP-гості. Ті, кого реально цінують. Раніше конгресмену давали пачку квитків, які він потім роздавав серед своїх виборців, переважно спонсорів, і кількість гостей на заході доходила до 200 тисяч. 

Тепер кожен парламентарій отримає два квитки. Свій і для одного супутника (супутниці) – зазвичай це дружини (чоловіки) і передача квитків в інші руки не допускається. І ні за які гроші їх не купиш. Так що всім, що лютує чергове вітання.

Источник

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *